Menu Zamknij

O Firmie

[nivo category=”o-firmie”  effect=”fade” speed=2000 pause=5000]

SolIT – IT Complex Solutions jest synonimem profesjonalizmu oraz indywidulanego i kompleksowego podejścia do klienta. Rozwiązania informatyczne przez nas oferowane spełniają potrzeby zarówno firm czy przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych.

SolIT dostarcza usługi takie jak: rozwiązywanie problemów sprzętowych, instalacja i konfiguracja zarówno komputerów PC, laptopów, serwerów jak i oprogramowania, outsourcing usług informatycznych, tworzenie oraz certyfikacja sieci LAN, światłowodowych oraz WiFi, administracja serwerami, odzyskiwanie danych i ochrona przed ich utratą. Tutaj jednak możliwości się nie kończą, gdyż jako zespół ambitnych ludzi jesteśmy w stanie podjać się niemal każdego zadania.

Głównym atutem naszej firmy są ludzie. Specjaliści i profesjonaliści, którzy swoją wiedzą, doświadczeniem i otwartością na klienta budują markę SolIT. Szczególny nacisk kładziemy na jakość świadczonych usług. Działania podnoszące tę wartość podejmowane są w celu zaspokojenia ciągle wzrastających i ściśle określonych wymagań klientów działających zarówno na rynku krajowym, jak i na rynkach Unii Europejskiej.

Misja firmy SolIT to dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań informatycznych o najwyższym standardzie jakości za optymalną cenę. Jest to wartość naczelna, która jest priorytetem przy podejmowaniu każdej decyzji w firmie.

Pracownicy SolIT to osoby młode, ambitne, o szerokiej wiedzy i chęci jej poszerzania.  Tworzą oni kolektyw reprezentujący wartości niezbędne do budowania trwałych i wspierających wzajemny rozwój relacji z klientami. Atmosfera panująca w zespole, sprzyja budowaniu kreatywności pracowników i pozytywnie wpływa na ich elastyczność wobec potrzeb klienta oraz pozwala na zdobywanie dodatkowej wiedzy tak teoretycznej jak i praktycznej.

Jeżeli szukasz firmy, oferującej kompleksowe rozwiązania informatyczne o najwyższych standardach świadczonych usług i dbałości o klienta, nie szukaj dalej. Właśnie ją znalazłeś.

Zapraszamy do współpracy!

Dodaj komentarz